ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11919248
nr 1191 9248
1800-tal, mahogny, 230x100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:12:01
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)